Pasowanie na Przedszkolaka
23 września 2025 r. pojechaliśmy na wycieczkę autokarową nad jezioro w Turawie. Tam dzieci spotkały Panią Jesień, odnajdywały kolorowe koperty, w których były ukryte dla nich zadania. Podczas wyjazdu uczestniczyły w zabawach ruchowych, zręcznościowych. Najmłodsze dzieci były pasowane na przedszkolaka. Otrzymały piękne, pamiątkowe dyplomy. Wszystkie dzieci radośnie bawiły się na pobliskim placu zabaw niedaleko jeziora. Wycieczka była bardzo udana.
Pasowanie na Przedszkolaka




