Wyjście do Wodociągów w Opolu- Skrzaty
16 października Skrzaty wyruszyły na przygodę autobusem miejskim do WiK Opole, gdzie uczestniczyły w bardzo ciekawych warsztatach dotyczących pozyskiwania wody. Każde dziecko mogło obsłużyć i poznać różnego rodzaju zawory oraz liczniki do wody. Następnie odwiedziły halę, gdzie dowiedziały się w jaki sposób w dawnych czasach była pozyskiwana woda. Tego dnia zwiedziły również wieżę ciśnień oraz przeszły przez przejście podziemne na terenie wodociągów. Serdecznie dziękujemy WiK Opole za bardzo ciekawe warsztaty oraz za upominki jakie otrzymały nasze przedszkolaki.
Wyjście do WiK Skrzaty




