Zajęcia muzyczne z wykorzystaniem instrumentów
22 października 2025 r. dzieci uczestniczyły w zajęciach muzycznych z wykorzystaniem instrumentów muzycznych. Grały na nich. Wystukiwały podany rytm. Śpiewały poznane piosenki.:)
Zajęcia muzyczne z wykorzystaniem instrumentów




