Mikołajki
05. 12. 2025 r. Spotkanie ze Świętym Mikołajem!
5 grudnia 2025 r. dzieci oczekiwały na przyjście Świętego Mikołaja. Były przecież bardzo grzeczne w tym roku… dlaczego więc nie miałby przyjść do przedszkola? Ich radość była ogromna gdy wypatrzyły go przez okno, teraz już miały pewność, że na pewno ich nie ominie. I nie myliły się. Spotkanie ze Świętym Mikołajem i jego pomocnikami Elfami było niesamowitym przeżyciem, dzieci wiele się o nim dowiedziały, było radośnie i wesoło. O radosną atmosferę dbał także Ojciec Misjonarz Jędrzej, który swoją piękną grą na gitarze przybliżył nam prawdziwe święta… Wspaniałą atmosferę tego dnia tworzyła także Pani Dyrektor Barbara. W tym dniu nie tylko dzieci otrzymały prezenty od Świętego Mikołaja ale także wszyscy pracownicy przedszkola :) Święty Mikołaju dziękujemy Ci za prezenty. Pamiętaj o nas w przyszłym roku! :) Dzieci dla naszych gości przygotowały upominki i piękne książeczki z laurkami.
Mikołajki




