Wigilia, Jasełka, kolędowanie
17 grudnia 2025 r. obchodziliśmy w naszym przedszkolu Wigilię. Z tej okazji dzieci przygotowały występy świąteczne. Dzieci z gr. Krasnale” wystąpiły jako Anioły, śpiewały kolędy ilustrowane ruchem i tańcem, wykonałe taniec Aniołów do muzyki "ze świecami". Dzieci z gr. „Skrzaty” przygotowały Jasełka, opowieść o narodzinach Pana Jezusa. Po występach nastąpił uroczysty moment dzielenia się opłatkiem, składania życzeń. Dzieci wspólnie obchodziły Wigilię zasiadając do stołu, częstując się wigilijnym obiadem i deserem. Był to czas bardzo radosny, słychać było niekończące się rozmowy... A przecież właśnie o to chodzi, żeby w tak wyjątkowym dniu być ze sobą w oczekiwaniu na cud narodzenia Jezusa.
Wigilia, Jasełka, kolędowanie




