WALENTYNKI
Wszystkiego dobrego w Dniu Św. Walentego,
dużo radości, dużo czułości,
a przede wszystkim morza miłości.
♥♥♥
Walentynki są raz w roku, pełne szczęścia i uroku,
a Ty stale bądź radosny i promienny jak dzień wiosny.
♥♥♥
12 lutego 2026 r. obchodziliśmy w naszej grupie WALENTYNKI! :) Wszystkie dzieci z naszej grupy otrzymały walentynkowe serca. Dzieci pamiętały także o swoich bliskich i narysowały dla nich najpiękniejsze Walentynki! :) Również niektórzy chłopcy wręczyli dziewczynką... bukiety zebranych kwiatów :) ♥
WALENTYNKI




