Białe Wierszowanie MDK
Dzieci z naszej grupy wzięły udział w konkursie recytatorskim „Białe wierszowanie” organizowanym przez MDK w Opolu. Naszą placówkę reprezentowali: Grześ, Ada i Maja.
Podczas wydarzenia uczestnicy mieli szansę nie tylko zaprezentować swoje umiejętności recytatorskie, ale także wziąć udział w ciekawych warsztatach plastyczno-sensorycznych, gdzie wykonywali gniotki. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem wykonywały też własnoręcznie magnesy na lodówkę, rozwijając przy tym swoją kreatywność i zdolności manualne.
Wszyscy nasi reprezentanci zaprezentowali się na bardzo wysokim poziomie wzbudzając uznanie jury oraz publiczności. Z ogromną radością informujemy, że Grześ zdobył III miejsce w województwie.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów.
Białe Wierszowanie SKRZATY




