Przedszkolny konkurs piosenki pt. "Nutka radości"
14 kwietnia 2026 r. w naszym przedszkolu odbył się konkurs piosenki pod nazwą "Nutka radości". Dzieci miały za zadanie zaprezentować piosenki, które były śpiewane na deskach amfiteatru podczas festiwalu Piosenki Polskiej. W swojej interpretacji utworów muzycznych dzieci były niezrównane! :) Jury miało trudne zadanie. Jednak udało się wyłonić zwycięzców, którzy będą reprezentować nasze przedszkole w międzyprzedszkolnym konkursie Piosenki w maju na deskach amfiteatru, którego współorganizatorem jest nasze przedszkole.
Występy dzieci były wspaniałe! Publiczność oklaskiwała naszych artystów gromkimi brawami :)
Wszystkim dzieciom składamy serdeczne GRATULACJE! ! !
Przedszkolny konkurs piosenki pt. "Nutka radości"




