Konkurs piosenki pt. „Polskie przeboje w wykonaniu opolskich przedszkolaków”
W Narodowym Centrum Polskiej Piosenki we współpracy z naszym przedszkolem został zorganizowany konkurs piosenki pt. „Polskie przeboje w wykonaniu opolskich przedszkolaków”.
W wydarzeniu wzięło udział aż 33 młodych wykonawców różnych Przedszkoli z Opola, którzy zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, śpiewając z linią melodyczną bez podpowiedzi tekstu. Poziom konkursu był niezwykle wysoki, a wszystkie dzieci wystąpiły pięknie, z ogromnym zaangażowaniem i radością.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałych występów oraz talentu muzycznego. Dziękujemy jury za ocenę prezentacji artystycznych, a Narodowe Centrum Polskiej Piosenki za współorganizację konkursu, gościnność i wsparcie naszego wydarzenia.
To był dzień pełen muzyki, emocji i niezapomnianych chwil!
Konkurs piosenki pt. „Polskie przeboje w wykonaniu opolskich przedszkolaków”




